PŁYWALNIA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

sobota               9:00-20:00
normalny10pln
 ulgowy 7pln*
 karnet 100 pln (11 wejść )
Brak

*Bilet ulgowy  dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów do 26 lat oraz emerytów.

Uczniowie SP2 korzystają z pływalni za darmo pod opieką rodziców lub opiekunów za okazaniem ważnej legitymacji

Pływalnia Kryta przy SP 2 w Częstochowie, ul. Baczyńskiego 2a   oferuje:

• basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od  80cm do 1,80 m
  • wejścia w cyklach 45 minutowych.

Przy wejściu do pływalni umieszcza się wyniki aktualnych badań jakości wody.

Basen nie jest dostępny dla dzieci poniżej 3 roku życia.

GODZINY  OGÓLNODOSTĘPNE   PŁYWALNI

OD  20.06.2022 r. DO 25.06.2022 r.

GODZINY OGÓLNODOSTĘPNE NA PŁYWALNI

OD 27.06.2022r. DO 30.06.2022r.

GODZINY OGÓLNODOSTĘPNE NA PYWALNI

PRZERWA WAKACYJNA

OD 01.07.2022r. DO 31.08.2022r.

PŁYWALNIA NIECZYNNA

UCZNIOWIE  SP  NR 2  KORZYSTAJĄ Z PŁYWALNI  BEZPŁATNIE  POD  OPIEKĄ

RODZICÓW  I   OPIEKUNÓW ZA OKAZANIEM WAŻNEJ  LEGITYMACJI

PODCZAS KORZYSTANIA Z PŁYWALNI OBOWIĄZUJE NOSZENIE CZEPKÓW

ZASADY  BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z KRYTEJ  PŁYWALNI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. K.K. BACZYŃSKIEGO W CZASIE  EPIDEMII COVID-19

Od 22 listopada 2021 r.  ponownie otwieramy dla klientów Krytą  Pływalnię  przy  Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie.

Otwarcie obiektu  jest  możliwe  tylko  i  wyłącznie  po spełnieniu  wytycznych  wynikających z  przepisów prawa, których  celem  jest  stworzenie  dla  klientów bezpiecznych  warunków  do korzystania z pływalni.

Poniżej przedstawiamy wykaz zasad obowiązujących klientów korzystających z Krytej Pływalni  w w trakcie epidemii SARS-CoV-2:

1. Na terenie obiektu obowiązuje zasada zachowania dystansu społecznego wynoszącego : 1,5 m.

2. Przy wejściu do obiektu obowiązuje nakaz dezynfekcji rąk.

3. Na terenie holu głównego i szatni obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki (obowiązek nie dotyczy części pływackiej i pryszniców).

4. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której bezpośrednio należy udać się pod natrysk i poprzez brodzik do płukania i dezynfekcji stóp, przejść do hali basenowej. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu szatni.

5. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania ścisłego rozdziału strefy mokrej i suchej.

6. Przed kasą na podłodze wyraźnie oznaczone są strefy czekania zapewniające zachowanie 1,5 m odległości pomiędzy klientami.

7. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 1,5-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków, brodzika.

8. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się 1 osoba (kolejne osoby w odstępach co 1,5 m).

9. Obowiązuje zakaz korzystania z pływalni osób z objawami chorobowymi wskazującymi na infekcję, przede wszystkim dróg oddechowych. Kasjer ma prawo nie wpuścić na obiekt osoby z widocznymi objawami chorobowymi.

10. Na terenie obiektu obowiązuje zasada ograniczenia pobytu do czasu korzystania z basenu oraz przebrania się i wysuszenia włosów (hol nie może być wykorzystywany jako „poczekalnia” na osoby pływające).

11. Użytkownicy pływalni zobowiązani są przestrzegać ścisłe zasady higieny – przed wejściem do hali basenowej obowiązuje dokładne umycie całego ciała pod natryskiem. Do hali basenowej należy przejść przez brodzik do płukania i dezynfekcji stóp.

12. Na terenie obiektu prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych takich jak: klamki, drzwi, uchwyty szafek, półki, ławki, włączniki światła, kurki baterii, poręcze, schody, suszarki,  powierzchnie sanitarne itp. W czasie dezynfekcji niektóre elementy mogą być wyłączone z użytkowania.

13. Obowiązuje nakaz pozostawiania odzieży wierzchniej  i obuwia w szatni zewnętrznej (w holu głównym).

14. W przypadku regulacji nieujętych niniejszymi zasadami, obowiązują zapisy regulaminu Krytej Pływalni.

Regulamin pływalni SP 2

Komunikaty w sprawie jakości wody na pływalni krytej
przy Szkole Podstawowej nr 2

KOMUNIKAT 1/2021