Akcja Rekrutacja - Elektroniczne nabory w trakcie pandemii 2021

Zapraszamy na bezpłatną transmisję online, na której zaprezentowane zostaną etapy rekrutacji do szkół ponadpostawowych w oparciu o system Naboru VULCAN.
Podczas prezentacji przedstawiony zostanie tegoroczny harmonogram naboru, uczniowie dowiedzą się na co zwrócić szczególną uwagę oraz jakie dokumenty należy dostarczyć do szkół.
Dodatkowo podczas spotkania prześledzony zostanie  proces wyboru placówek i podpisywania elektronicznego wniosku.

Termin spotkania - 13 maja 2021r., godzina 17:00

Do tegorocznego wydarzenia uczniowie mogą dołączyć zarówno na kanale na YouTube, jak i na Facebooku. Po zakończeniu transmisji nagrania zostaną zapisane i udostępnione na wymienionych portalach.

INFORMACJE O REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2021/2022
Informacje opracowane zostały przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - Centrum Informacji Zawodowej

Rekrutacja 21/22

Informator o kierunkach kształcenia planowanych w szkołach ponadpodstawowych w Częstochowie w roku szkolnym 2021/2022

W załączeniu prezentujemy INFORMATOR O KIERUNKACH KSZTAŁCENIA PLANOWANYCH W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH W CZĘSTOCHOWIE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 przygotowany przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - Centrum Informacji Zawodowej.

Informator 2021

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym w roku szkolnym 2020/2021.

Wykaz zawodów - 2020 - 2021

zal - 1-ko-wykaz-zawodow-woj_slaskie-2020_2021-xlsx.xls

zal_2-wojewodzkie-konkursy-przedmiotowe.pdf

zal_3-zawody-kuratorow-oswiaty-na-podstawie-zawartych-porozumien.pdf